Forum www.jarnoltowek.pl Strona Główna www.jarnoltowek.pl
Jarnołtówek i Pokrzywna - Centrum informacji turystycznej

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

zdrowe od?ywianie

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.jarnoltowek.pl Strona Główna -> Ogłoszenia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
drgrosss663a

PostWysłany: Czw Gru 01, 2016 2:44 pm    Temat postu: zdrowe od?ywianie Odpowiedz z cytatem

czy od?ywiacie si? zdrowo? dbacie o zbilansowan? diet?? jakie obiady gotujecie?
ja og?lnie staram si? jako? urozmaica? jadlospis, ale czasem kiepsko mi to idzie :/
pabbter

PostWysłany: Wto Gru 20, 2016 6:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wybierz najlepszy dla Twoich w?os?w olej spo?r?d wielu dost?pnych na rynku. Korzy?ci p?yn?ce ze u?ywania olejk?w do piel?gnacji w?os?w s? znane od wielu pokole?, np. w Indiach, gdzie kobiety s?yn? z zadbanych i zdrowych w?os?w. Efekt taki uzyskuj? stosuj?c w?a?nie oleje.
dadimif

PostWysłany: Nie Sty 01, 2017 6:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak ju? pewnie wiesz, zdrowe od?ywianie polega na regularnym dostarczaniu organizmowi wszystkich niezb?dnych sk?adnik?w od?ywczych w odpowiednich ilo?ciach i proporcjach. Warzywa zawieraj? takich sk?adnik?w mn?stwo, dlatego powinny by? podstaw? ka?dej zdrowej diety. S? nieocenionym ?r?d?em witamin, b?onnika pokarmowego i fitozwi?zk?w. Jedz?c warzywa:

zredukujesz ryzyko wyst?pienia niekt?rych nowotwor?w,
zmiejszysz ryzyko wyst?pienia cukrzycy, mia?d?ycy i zawa?u serca,
obni?szysz ci?nienie krwi i poziom cholesterolu.
faberka

PostWysłany: Pią Sty 27, 2017 2:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak, ja przynajmniej sie staram odzywiac zdrowo odkad pokonlam zaparcia dzieki dicopeg 10g, nie chce zeby zaparcia wrocily wiec staram sie zwracac uwage na to co jem i ograniczylam fast foody
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
anka_sanka

PostWysłany: Wto Kwi 18, 2017 9:02 pm    Temat postu: Zaparcia Odpowiedz z cytatem

ja nie moglam sobie poradzic z zaparciami od momentu zajscia w ciaze, ale takze i po! problem pogarszal sie zwlaszcza przy nowych eksperymentach z dietami, dlatego dziewczyny naprawde radze korzystac tylko z opinii specjalistow! Zaparcia moga stac sie naprawde uciazliwe i niekomfortowe. bywaly dni, ze nie chcialam i nie bardzo moglam wyjsc z domu. kiepsko to wszystko wygladalo. lekarz zalecil mi sprobowac jeszcze dicopeg 10g i pomoglo. od tej pory biore go po intensywnych wyzerkach Smile ale lepiej dmuchac na zimne i po prostu zmienic styl zycia Smile
Powrót do góry
pecezet

PostWysłany: Sob Kwi 22, 2017 1:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdrowe od?ywianie rozpocznijcie od zdrowego gotowania a do tego potrzeba specjalnych garnk?w wykonanych z silarganu np. Silita, WMF - poczytajcie sobie troch? o tym https://cookandlove.pl/garnki-ceramiczne.html a dopiero p??niej piszcie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Jaronka

PostWysłany: Sob Kwi 29, 2017 5:46 pm    Temat postu: ... Odpowiedz z cytatem

Zawsze staram sie odzywiac zdrowo i kupuje ekologiczne produkty,
ktore sa duzo zdrowsze. Pieczywo na sniadanie zastapily u mnie otreby pszenne z jogurtem naturalnym i jakims owocem, ewentualnie czasem sama upieke jakis ciemny chlebek z bakaliami.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.jarnoltowek.pl Strona Główna -> Ogłoszenia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: