Forum www.jarnoltowek.pl Strona Główna www.jarnoltowek.pl
Jarnołtówek i Pokrzywna - Centrum informacji turystycznej

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

PASTERKA

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.jarnoltowek.pl Strona Główna -> Imprezy w okolicy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Drozdzu5

PostWysłany: Wto Gru 18, 2007 4:33 pm    Temat postu: PASTERKA Odpowiedz z cytatem

Witam. Chciałem zapytać o której godzinie zaczyna się wigilijna pasterka na polance między Pokrzywną i Jarnołtówkiem? Słyszałem, że nie o północy lecz o 22:00. Czy to prawda? I czy rzeczywiście jest co roku taki wspaniały klimat, no i jak sprawa miejsc parkingowych, ciężko z tym będzie? Pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
@gnieszka

PostWysłany: Czw Maj 29, 2008 7:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak to prawda. Pasterka na polanie w Pokrzywnej rozpoczyna się o 22:00. Co do klimatu też sie zgadzam. Jeśli chodzi o miejsca parkingowe to już gorsza sprawa. Auta stoją dosłownie wszędzie.. Jeszcze wiekszy problem jest z wyjazdem z Pokrzywnej po zakończeniu pasterki.. ale.. polecam... naprawde warto :)
Powrót do góry
Agent

PostWysłany: Czw Lis 27, 2008 6:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy w tym roku pasterka na polanie jest rĂłwnieĹź planowana o godzinie 22:00 ?????
Drozdzu5

PostWysłany: Sro Gru 24, 2008 3:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak, w tym roku pasterka też jest o 22:00. Tak piszą na NTO: http://www.nto.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20081223/POWIAT11/624085405

Ja w tamtym roku nie byłem, więc nie potrafię powiedzieć jaki klimat, ale wierzę, że świetny.
Powrót do góry
zariyab

PostWysłany: Pią Sty 23, 2015 6:17 am    Temat postu: post a link Odpowiedz z cytatem

Widziałem w telewizji, że jutro w niedziele o 10:00 ma być w Jarnołtówku zjazd na bele czym (czy coś takiego). Czy to pewne Question Jak tak, to gdzie to dokładnie będzie Question Dzięki Smile
apreston27

PostWysłany: Pon Lut 27, 2017 2:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ktos jest tu ??
kiguldo

PostWysłany: Pon Mar 20, 2017 12:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nic sie chyba nie dzieje
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.jarnoltowek.pl Strona Główna -> Imprezy w okolicy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: